طراحی وب سایت فروشگاهی برای Dummies - خدمات طراحی سایت

برای خرید هاست باید به شرکت‌هایی که هاست برای راه اندازی سایت ارائه می‌کنند مراجعه کنید بعد از تهیه هاست باید یک اسم برای سایت خود انتخاب کنید که افراد با وارد کردن آدرس این اسم وارد سایت شما شوند این آدرس که منحصر به فرد خود شماست دامنه نام دارد که دامنه خود را نیز می توانید از شرکتی که میزبانی وب یا هاست را تهیه کرده اید تهیه کنید.

حال که با اهمیت فوتر سایت و دلایل آن آشنا شدید بد نیست ببینیم فوتر سایت را چگونه طراحی کنیم که بتوانیم از مزایای آن بهره‌مند شویم.

نام این دوره طراحی سایت بدون کدنویسی با افزونه المنتور (دوره المنتور پیشرفته) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای دوره مقدماتی المنتور به صفحه آموزش المنتور مراجعه کنید.

افزونه المنتور یکی از بهترین و حرفه ای ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که قابلیت های فراوانی دارد، در این دوره می خواهیم ساخت یک سایت فروشگاهی کاملا حرفه ای با تمام امکانات را تنها با استفاده از افزونه المنتور آموزش دهیم.

از آنجا که قرن ۲۱ قرن تجارت الکترونیک است به همین جهت هر کسی با هر کسب و کار یا مهارتی باید وب‌سایت خود را داشته باشد‌ چرا‌؟ چون اگر خود را با رودخانه پیشرفت هم مسیر نکنید حتما شکست خواهد خورد اگر می‌خواهید موفق شوید خود را با زمان و عصر مدرن تطبیق دهید.

می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید؟

حالا میخواهیم درباره‌ی وظایف یک طراح وب صحبت کنیم و بگوییم که یک طراح وب چه کاری باید انجام دهد.

اوج کارایی خود را با وردپرس و پلاگین‌های وردپرس افزایش خواهید داد اگر عاشق طراحی سایت بدون محدودیت و مانع هستید وردپرس مناسب شماست.

وردپرس در میان سایر سیستم های مدیریت محتوا مانند دروپال و جوملا، از محبوبیت بیشتری برخوردار است و دلیل آن هم ویژگی های کاربردی و مزایای زیاد آن است. مزایای طراحی سایت با وردپرس شامل موارد زیر می شوند:

اگر همیشه رویای راه اندازی مجله به خصوص خود را داشته‌اید امروزه در قرن ۲۱ با کم‌ترین هزینه ممکن می‌توانید این کار را شروع کنید و به مرور نیز به درآمدهای بسیار زیادی دست پیدا خدمات طراحی سایت کنید.

امکاناتی که در بخش فروشگاه وب سایت پیاده سازی می شوند نیز تاثیر زیادی روی قیمت طراحی سایت با وردپرس دارند. به طور مثال افزودن ویژگی هایی مانند چند فروشندگی، نمایش قیمت های عمده و عادی، محاسبه هزینه های پست، تعیین نحوه حمل و نقل و بسیاری از موارد دیگر، باعث تغییر در قیمت طراحی وب سایت خواهند شد.

سرور اختصاصی ایران ارائه سخت افزار های قدرتمند در بهترین دیتاسنتر های ایران

قرار دادن شماره تماس واحد پشتیبانی اولین المان فوتر به شمار می‌آید و بهتر است که این شماره تلفن کاملا واضح با فونتی خوانا در فوتر نمایش داده شود تا هر فردی در اولین نگاه بتواند آن را تشخیص دهد.

سرور مجازی وقت سفارت سرور مجازی با اینترنت پر سرعت جهت وقت سفارت ها

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *